مستخدم قبلی گوگل درون یادداشتی پیش از ترک شرکت، این غول اینترنتی و کارمندانش را بابت امتحان ی مداوم نژادپرستی در پنج سالی که آنجا مشغول بوسیله کار بوده، مورد انتقاد راحتی عدالت. وی در ابتدای  مطلب خود می گوید:همان طور که از این نامه پیداست، سرانجام توانستم سکوتم را بشکنم؛ با آنکه سرانجام یادگرفتم از لحظات احساساتی بخاطر آموزش همکارانم استفاده کنم، هیچوقت از عرشه سنگینی سیاه بودن داخل گوگل خلاص نشدم. هرچه سردی نگاه ها بیشتر می شد، حس امنیتم کمتر. کمتر از خودم، و تا اینکه اصلا خودم نبودم.

پنج سالی که درون گوگل کار کردم، شاهد کلمات نفرت انگیز بسیاری از سوی همکارانم بودم که مدام نشخوارشان کردند. درباره ی مهاجرین، از رجزخانی بیشرمانه درخصوص همسایگان جدید، تمسخر کسانی که به تعبیر دیگر صحبت می کنند، ردّ داوطلبان استخدام رنگین پوست بی هیچ دلیلی و صرفا بوسیله عذر ی نامناسب» بودن.

وی در جای دیگری از یادداشت چندصفحه ای خویشتن برخی از خاطرات تلخش را در گوگل بازگو می کند؛ به ویژه پس از وقایعی همچون کشته شدن اریک گارنر، سیاه غشا غیرمسلحی که زیر دست و پای پلیس درحالیکه می گفت نمی توانم نفس بکشم»، آخرین نفسش را کشید؛ یا مرگ مایکل براون و سایرین که باعث تظاهرات و اعتراضاتی وسیع داخل آمریکا شد. وی از آن تصادف چنین می نویسد:متوجه شدم هم تیمی هایم چیز خاصی بخاطر گفتن در برابر خشونت و بی رحمی پلیس ندارند و این بیش نوظهور بود! همیشه تماشاچی بحث های بی شمارشان درباره ی موضوعات خبریِ با و بی اهمیت بودم؛ از مخفی شدن هواپیمای مایایی و گسترش ابولا گرفته تا وصلت و طلاق سلبریتی هایی که حتی اسمشان غم به گوشم نخورده بود. همکاران من ابد درباره ی هرچیزی، عددی برای گفتن داشتند. اما وقتی نوبت به خشونت پلیس دربرابر سیاه پوستان می شد، همه آرام بودند.  

وی داخل ادامه از روزهایی می گوید که دادگاه، پلیس را تبرئه کرد و مردم تو اعتراض به خیابان آمدند. اعتراضاتی که برخی فقط چندبلوک از محل کارش فاصله داشت. یکی از آن روزهایی که وی نیز درحال زین نگرش فرمان بخاطر پیوستن به تظاهرات حیات:وسایلم را که جمع می کردم، متوجه شدم همکارانم مشت از فرمان کشیده و به تلویزیون نگاه می کنند که درحال پخش تظاهرات شهر نیویورک سفت چند بلوک پایین تر از ما بود. یکی از آن ها گفت: دیگه داره یکم تمسخر میشه. واقعا که متاسفم، شما هم فکر نمی کنید داره ریشخند میشه؟» . دستانم رمقی برای بستن کوله پشتی نداشت. سرم را که برگرداندم دیدم پشت سرم نشسته و دست بوسیله سینه، سرش را تحرک می دهد: اینا هیچگاه مشکلی رو حل نمی کنند،. فقط با گیرانداختن مردم در راه بندان، همه رو اوقات تلخ می کنند. دیگه نمی تونم تحملش کنم.» و فدایی مزخرفات دیگر درباره ی همان تظاهر کنندگانی که صبر بود به آن ها ملحق بشوم، که با تکان های سر دیگر همکاران تأیید می شد. نمی دانستم دربرابر حرفهایش چه کنم، چطور مقدور بود مرگ یک انسان به یک مشکل ترافیکی کاستن صریح کند. ناگهان یکی از همکارانم از غلام پرسید: حالا تو کجا داری میری؟» و نگاه دیگران که مشتاق پاسخم بودند. یاد این هدف گوگل افتادم که مثل جملات جادویی بارها و بارها برایمان تکرار می کردند: با طولانی وجودتان به سرکار بیایید.» آن ها که تمام معترضین را چنین انکار می کنند، اگر از روی صداقت پاسخشان را بدهم، مرا نیز ابا نخواهند کرد؟ همچون سیاهان دیگری نخواهم شد که قبل از اثبات توانایی هایشان از گوگل بیرون منفور شدند؟ اگر مثل آن ها نباشم یا مورد اعتمادشان نباشم چه؟ اگر با کامل وجود به شرکت آمدن»، وزن بوسیله سربزرگی انداختن خود باشد چه؟ .

معنی امنیت روانی» را نمی دانستم اما هرگز عاطفه خطری که آنجا از آزادانه اندیشیدن داشتم، از یاد نخواهم برد. ترس نپذیرفته شدن توسط هم تیمی هایم. منِ کُنشگر، منِ سیاه، خموشی شد رایزنی ی کارم.

وی در ادامه با درود قدمهایی که فدایی از کارمندان برای اصلاح این وضعیت داخل گوگل برداشته اند سه راهکار و توصیه را بخاطر توع و گوناگونی بیشتر داخل گوگل و جذب استعدادها از میان نژادهای گوناگون پیشنهاد می دهد: تجدیدنظر درباره ی پروگرام ی استخدامی گوگل از طریق وعظ رومه

وی متقی است تعداد افرادی که از قاعده سفارش استخدام می شوند سه گانه برابر دیگران است و از آنجا که بسیاری از آمریکاییان دوستان جاهل حزن نژاد ندارند، چنین برنامه ای به فاصله ی نژادی دامن می زند.گسترش برنامه ی ده برابر پندار بیشتر» گوگل بوسیله دهکده موافق محک گوناگونی بیشتر»

وی پیشنهاد می دهد تا گوگل با استفاده از واقعیت مجازی اقدام به آموزش کارمندان در دریافتن و یار مردمانی با بن ی نژادی متفاوت بکند.ارایه امنیت های روانی بیشتر بخاطر رنگین پوستان گوگل

حمایت از رنگین پوستان و افراد متعلق به جوامع خاص، بوسیله اختصاص در لحظات حساسی که خویشتن یا  جوامعشان دچار قیام و آسیب شده است.

مجله ی فراز درون ادامه ی اعتراضاتی از این دست بوسیله گوگل است که هر از چندگاهی به رسانه ها کشیده می شود؛ همچون مجله ی خانمی که از تبعیض و از بین رفتن حقوقش درون ایام بارداری در گوگل گفته بود، یا مواردی از این دست که این غول اینترنتی را بوسیله دردسر می اندازد.بیشتر بخوانید:اندروید 10 گو با وعده امنیت و سرعت بیشتر برای گوشی های اقتصادی معرفی شدبرتری کوانتومی گوگل بوسیله معنای آخر کاربردهای رمزنگاری نیستآموزش نصب اپلیکیشن ها و سرویس های گوگل روی هواوی میت 30 پروهواوی دستور کار ای برای قفل گشایی بوت لودر پرچم داران سری میت 30 نداردپیکسل 4 گوگل درون چه رنگ هایی ارائه می شود؟

اولیه تصاویر کارت های گرافیک ZOTAC GeForce GTX 1660 SUPER دیده شدند

ساعتچی؛ فروشگاه اینترنتی زر با ابتیاع آسان

گفت وگو؛ روشی ساده برای معاون بوسیله توسعه مغز کودک

گوگل ,ی ,بوسیله ,ها ,های ,داخل ,درباره ی ,یکی از ,آن ها ,از این ,که از

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بیوگرافی افشین امانی حرف آخر تولید کننده تمام ملزومات تالار و رستوران و عرضه کننده لوازم دسته دوم فیلم و سریال های ایرانی سال 2020 کارتخوان سیار شخصی ماس مالی زاسیون نمایندگی مجاز فروش ، قیمت و نصب تصفیه آب خانگی در داراب پرینتر سه بعدی جهان 3d رنگین کمان املاک کیان